Hezké rty jsou známkou mládí a zdraví. Bohužel v současné době jsme často svědky  neesteticky zvětšených rtů. Kdy se kolegové z ostatních oborů snaží zvětšit objem rtu různými technikami jak injekčními tak i operačními. Přitom stavů, kdy je ret tenký, je velmi málo.

Základní podmínkou pro hezké rty je jejich dokonalá podpora zuby a kostí dásňového výběžku. Jejich ztráta pak způsobuje nejen neestetické zmenšení rtů, ale i výrazně stařecký vzhled. Jak můžeme vidět u starých lidí po ztrátě všech zubů, kteří nenosí protézu. Takže naše snaha o obnovení krásy rtu vychází z dokonalé regenerace kosti zubního výběžku horní čelisti (viz zde) a náhradě ztracených zubů zubními implantáty. Teprve pak můžeme uvažovat o drobné aplikace výplňové hmoty do rtu nebo vyhlazení vrásek (viz zde).

Ret se skládá především ze svalu, jako ostatní svaly při dlouhodobé námaze se zvětšuje a naopak. Často je tenký ret zapříčiněn vadou skusu, kdy není možné obnovit dokonalý retní uzávěr. Zde opět žádná výplň nepomůže, musí se obnovit dokonalé postavení čelistí, zubů a měkkých tkání ortognátní operací a pak se často výrazně zlepší i postavení, tvar i funkce rtů.


Vánoční provozní doba

Vážení klienti,
dovolujeme si Vás informovat, že v době od 20.12.2019 do 05.01.2020 je naše klinika zavřena.
Otevřeno pro Vás budeme mít opět od 06.01.2020.
Přejeme Vám klidné prožití Vánočních svátků a úspěšný vstup do Nového roku.

Objednání

Konzultace a objednání:

271 750 826 nebo 777 273 777

Objednejte se mailem: [email protected]

PROČ si nás vybrat

• nadstandardní rozsah služeb
• výjimečná kvalita péče
• absolutní diskrétnost
• vysoká etika ošetřování
• jednoznačná cenová politika

KDE NÁS NAJDETE

Soběslavská 2062/44
130 00 Praha 3 Vinohrady

> hned u metra Želivského (trasa A)

Mapa

Streetview